Stymulatory Tkankowe

Zabiegi kosmetyczne Bydgoszcz

Stymulatory tkankowe

Stymulatory tkankowe czyli preparaty, służące do odbudowy struktury skóry, dzięki stymulacji jej komórek, kolagenu i elastyny.
Po zaaplikowaniu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry.
Zabieg opowiada za wyraźne odmłodzenie skóry, cera stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu, poprawi się jej koloryt, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu.
Efekt będzie wyraźny, ale naturalny, bez zmieniania rysów twarzy.

Stymulator tkankowy Profhilio

W odróżnieniu od tradycyjnych preparatów, nie wypełniają skóry, a Ich innowacyjnie działanie polega na tym, że stymulują odbudowę jej struktury, dzięki komórkom, kolagenie i elastynie.
Po zabiegu dają bardzo naturalne efekty poprawy jędrności, gęstości oraz jakości skóry. Nadają skórze świeżość i promienność.
Utrata jędrności skóry odpowiedzialna jest za zaburzenie jej naturalnego kształtu i powstanie tzw. chomiczków, drobnych pionowych zmarszczek na policzkach. Stymulatory nie wypełniają czyli nie powiększają objętości tkanek, tylko przywracają utracone przez lata parametry skóry tym samym odmładzając ją.
Gwarantuje rezultaty:
  • likwiduje tzw. chomiczki,
  • neutralizuje zwiotczenie skóry
  • przywraca utracony kontur twarzy
  • wygładza zmarszczki
  • wysmukla rysy
  • wygładza i zagęszcza skórę

 

Preparat posiada najwyższe stężenie kwasu hialuronowego na rynku – 64mg, jest niezwykle skuteczny.

 

zabiegi podpuchnięte oczyStymulatory tkankowy Lumi Eyes

Lumi Eyes – to zabieg mezoterapii pod oczy oraz doliny łez polecany szczególnie osobom, które zmagają się ze zmarszczkami, cieniami pod oczami, efektem zmęczonych oczu, cienką i szarą skórą.
Spowolnia procesy starzenia się okolicy oka, wygładza, rozjaśnia, liftinguje skórę. Wykazuje intensywnie działanie regenerujące. Efekt już po pierwszym zabiegu!
🌸 Preparat jest nietoksyczny dla organizmu. Dodatkowo jest kompatybilny z tkankami przez, co niweluje możliwość reakcji alergicznych oraz opuchnięć.

Stymulatory tkankowy EJAL 40

Zabieg rewitalizujący preparatem EJAL 40. Co jest w nim takiego wyjątkowego?
EJAL 40 to produkt zawierający kwas hialuronowy najnowszej generacji, powoduje naturalną produkcję kolagenu i elastyny oraz przeciwdziała utracie naszego własnego kwasu hialuronowego, dzięki czemu opóźnia naturalne procesy starzenia się skóry. Główne spektrum działania to szyja i dekolt.
Nie wymaga wielkokrotnego powtórzenia zabiegów, efekty widać niezwłoczne.