KOSMETOLOGIA GENETYCZNA

kosmetologia genetyczna bydgoszcz, medycyna estetyczna Bydgoszcz

KOSMETOLOGIA GENETYCZNA GENO.

Za wygląd naszej skóry w ponad 50% odpowiada genetyka. Geny regulują jej biologiczny wiek, a regeneracja jest bardziej lub mniej wydajna w zależności od tego czy dostarczymy odpowiednich składników aktywnych. Czego dokładnie potrzebuje skóra określimy tylko po zbadaniu DNA naszych tkanek.

JAK DZIAŁA KOSMETOLOGIA GENETYCZNA?

Wszystko zaczyna się od  wywiadów z klientką oraz  testów genetycznych. Wiele Klientek pyta, czy pobieranie materiału genetycznego jest bolesne i inwazyjne. Uspakajamy jednak,  badanie  jest proste i niebolesne, polega na pobraniu wymazu z ust i przesłaniu próbki do laboratorium.  Po otrzymaniu wyników badań, przedstawimy  spersonalizowany plan pielęgnacji Twojej skóry. Stworzymy doskonale dobrany zestaw kosmetyków i zabiegów kosmetycznych dostosowany do zapotrzebowania Twojej skóry, stwierdzony na podstawie badań genotypów.  Takla indywidualna terapia, dostosowana do konkretnych problemów i możliwości danej osoby jest niemal w 100% skuteczna. Hamuje procesy starzenia się skóry o wiele lepiej niż tradycyjne kosmetyki czy zabiegi.

GENY JAKO NASZ SOJUSZNIK W WALCE PROCESAMI STARZENIA.

Zapraszamy na wykonanie testu GENO Dr Wilsz aby precyzyjnie zapobiegać i opóźniać procesy starzenia.

Instytut Genetyki rekomenduje:

„Aby dowiedzieć się więcej o predyspozycjach jakie zapisane są w twoim DNA porozmawiaj ze swoją zaufaną GENOkosmetyczką, która na podstawie wyników testu DNA dobierze odpowiednie dla ciebie Genokosmetyki.”

Zapraszam do Studia Urody ANA  na  wykonanie testu genetycznego.

 

kosmetologia genetyczna bydgoszcz