KOSMETYKA TWARZY I CIAŁA

Kosmetyka Bydgoszcz

Kosmetyka twarzy i ciała.

Wykonujemy zabiegi kosmetyczne, takie jak:

– Mezoterapia bezigłowa

– Oczyszczanie twarzy

– Eksfoliacja

– Galwanizacja

– Prądy Darsonwala

– Ultradźwięki: sonoforeza, piling kawitacyjny

– Antycellulitowy masaż bańką chińską

– Masaż twarzy, szyi, dekoltu,

– Mikrodermobrazja diamentowa

– Depilacja: woskiem, cukrem, EpilFree

Zapraszamy wszystkich na kompleksowe usługi kosmetyczne do naszego gabinetu kosmetycznego.

Depilacja pastą cukrową

Jest najbardziej naturalną metodą depilacji stosowaną od kilku tysięcy lat. Zalety depilacji pastą cukrową: długotrwały efekt: 3-4 tygodni, bez ryzyka poparzenia, bezpieczna dla alergików, osób z wrażliwą skórą i chorobami skóry, zmywalna ciepłą wodą, nie zawiera parabenów, formaldehydu i sztucznych barwników, mniej bolesna niż depilacja woskiem i laserem.

Peeling kawitacyjny

To zabieg polegający na głębokim oczyszczeniu skóry z zanieczyszczeń oraz martwych komórek poprzez fale ultradźwiękowe. Nowy system do głębokiej pielęgnacji skóry i jej regeneracji, bez efektów ubocznych. Peeling kawitacyjny pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, pozbycie się zrogowaciałego naskórka, zaskórników, wągrów i bakterii.

Fale radiowe poprawią krążenie krwi i przyspiesza metabolizm komórkowy. Zastosowanie RF przyczynia się do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz wspomaga modelowanie sylwetki. Zabiegi na twarz wygładzają zmarszczki, zwiększają elastyczność skóry, modelują owal twarzy i poprawią jej wygląd.

Mezoterapia bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa jest to nieinwazyjny system odmładzania skóry. To sposób dostarczania do głębokich warstw skóry substancji aktywnych, celem poprawy jej kondycji, odmłodzenia, redukcji zmarszczek, cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje zjawisko elektroporacji. Jest zabiegiem bezbolesnym, nieinwazyjnym i przyjemnym.  Terapia ta jest bardzo efektywna, pozwala również na poprawę stanu skóry bez konieczności poddawania się inwazyjnym zabiegom.

Zapraszamy na zabiegi kosmetyczne do naszego salonu. Cennik wszystkich usług dostępny jest tutaj: Cennik Zabiegów Kosmetycznych