REWITALIZACJA OKOLIC OCZU

zabiegi zmarszczki

Rewitalizacja okolic oczu – zabieg urządzeniem Styleye – usuwanie zmarszczek

Aby zadbać o delikatną skórę wokół oczu, warto wykonywać różnego rodzaju zabiegi, które przyczyniają się do liftingu oraz wygładzenia drobnych linii mimicznych. Proponowany przez nas zabieg usuwania zmarszczek, wykonywany za pomocą urządzenia Styleye, to lifting oka 3D, który pomaga w walce ze zmarszczkami, cieniami, opuchlizną.

Korzyści z usuwania zmarszczek w salonie w Bydgoszczy

Chcesz zadbać o skórę wokół oczu, a przy tym liczysz na nieinwazyjny zabieg? Styleye to nie tylko usuwanie zmarszczek, lecz kompleksowy zabieg, który łączy w sobie działanie inteligentnej indukcji preparatów aktywnych, wysokiej częstotliwości wibracji, światła biostymulującego LED 630 nm oraz fali radiowej. Ta wyjątkowa kombinacja jest w stanie poradzić sobie z:
– liftingiem okolicy pod oczami
– zmarszczkami
– cieniami pod oczami
– opuchlizną
– oznakami zmęczenia

Wszystko to BEZ UŻYCIA IGŁY! Jeśli chcesz zadbać o odpowiednią pielęgnację wrażliwych okolic oczu, skorzystaj z zabiegu, jakim jest usuwanie zmarszczek. Bydgoszcz to miasto, w którym znajduje się nasz salon odpowiednio przygotowany do tego typu zabiegów – zapoznaj się z naszą ofertą już dziś i wybierz profesjonalną pomoc w walce ze zmarszczkami.
Zabieg dostępny jest w dwóch opcjach:

  • Podstawowa: peeling + ampułka liftingująca + ampułka drenująca
  • Aktywna regeneracja: peeling + ampułka liftingująca + ampułka drenująca + ampułka napinająco-rozświetlająca + maska kolagenowa

Serdecznie zapraszamy!